UAB „BELOR“ pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė trąšų bei kitų panašių produktų prekyba. Tai perspektyvi, inovatyvi įmonė, kuri skatina ir vykdo internetinę prekybą trąšomis.

 

Istorija

UAB „BELOR“ įmonė atstovauja vienai didžiausių tarptautinių prekybos organizacijų „Belor Group“, įkurtai 2001 metais ir pažangiems trąšų gamintojams.

 

Misija

UAB „BELOR“ dirba Jums ir dėl Jūsų.Tai viena iš svarbiausių sėkmingo verslo plėtros ir bendradarbiavimo sąlygų. Įmonės darbuotojai turi daugiau nei 15 metų patirtį dirbant trašų versle. Siekdami tapti produkcijos ir paslaugų teikimo lyderiais, įsipareigojame užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą. Mes tiekiame aukščiausios kokybės trąšas ir naujausią informaciją apie trąšų naujoves, ekonomiškai pagrįstus, kompleksinius sprendimus, suteikiančius klientams galimybę racionaliai ir efektyviai panaudoti tiekiamą produkciją.

 

Vizija

Savo užsibrėžtus ilgalaikius tikslus pasiekiame:

  • išlaikydami ir stiprindami esamas trąšų importo ir eksporto pozicijas Lietuvos bei užsienio rinkose;
  • išlaikydami aukštą ergonominį ir estetinį lygį, kad jie atitiktų esamų ir potencialių pirkėjų reikalavimus;
  • rūpindamiesi produktų kokybe ir kokybiškomis paslaugomis - sandėliavimo, krovos darbų, logistikos, finansinio tarpininkavimo;
  • diegdami modernias pardavimo sistemas - internetinį trąšų pardavimą;
  • dirbdami tik su patikimais tiekėjais, kurių tiekiama produkcija atitinka mūsų įmonės politiką ir keliamus tikslus;
  • nuolat analizuodami mūsų klientų poreikius ir lūkesčius.

 

Socialinė atsakomybė

UAB „BELOR“ džiaugiasi, kad jų darbo rezultatai pasiekia ir tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos, todėl didžiuojamės save vadindami socialiai atsakinga įmone.