Ateities žvaigždė

paskelbta UAB ''BELOR'' naujienos | 0

UAB ,,BELOR‘‘ džiaugiasi remdama labdaros ir paramos fondą „Ateities žvaigždė“, kuri rūpinasi vaikais, augančiais vaikų globos namuose. Mes prisidedame prie jų vykdomų projektų, kurie skirti vaikų pasaulėžiūrai plėsti ir skatina jų integraciją į visuomenę.

2014 metais UAB „BELOR“ parėmė du šio paramos fondo vykdytus projektus. Vienas iš jų buvo vaikų vasaros poilsio stovykla „Būkime kartu“. Stovykla buvo suorganizuota prie Baltijos jūros, Šventojoje, siekiant pakeisti vaikų aplinką ir leisti jiems pailsėti gamtoje. Šios stovyklos trukmė – 10 dienų, per jas 20 vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 16 metų, buvo supažindinti su sveiku gyvenimo būdu, plėtė savo žinias lankydami Žemaitijos krašto lankytinas vietas, muziejus bei koncertus, mokėsi geresnio tarpusavio bendravimo ir supratimo.

IMG_0025

Antrasis projektas buvo gruodį suorganizuota vienos dienos išvyka į Druskininkų vandens parką. Vilniaus Antakalnio vaikų socialinių globos namų auklėtiniai turėjo progą išvykti į Druskininkus, aplankyti kurortinį miestą, susipažinti su miesto lankytinomis vietomis ir pasidžiaugti vandens teikiamais malonumais. Vaikai liko sužavėti tiek pačiais Druskininkais, tiek gerus įpūdžius palikusiu vandens parku. O mums smagu, kad galime prisidėti prie vaikų pasaulėžiūros plėtimo ir galimybės vaikus geriau supažindinti su mūsų gražia šalimi ir jos kultūra.

WP_20140117_12_01_47_Pro