Azotas B6

paskelbta UAB ''BELOR'' naujienos | 0

AZOTAS B6 – tai naujos kartos amonio salietra, kuri yra praturtinta 6 komponentų biologiniu preparatu. Tai specialus daugiakomponentis mikroorganizmų rinkinys, kuris skatina efektyvų azotinių junginių judėjimą dirvožemyje, naudingų medžiagų įsisavinimą, bei mažina praradimus.

Mokslininkų nuomonė:

Ūkininkams siekiant išlaikyti ir padidinti komercinį potencialą ir ūkininkavimo produktyvumą itin svarbų vaidmenį užima dirvožemio kokybė. Intensyviai ūkininkaujant, dirvos kokybė ir natūralus potencialas ilgainiui sumažėja. Dėl šios priežasties, to paties išberiamo trąšų kiekio efektyvumas nuolatos mažėja, todėl būtina gerinti trąšų įsisavinimą ir panaudojimą augalų vegetacijai. Pastaruoju metu vis labiau aktualizuojamas biologinių preparatų, ypač azotą fiksuojančių mikroorganizmų įvedimas į dirvą, tačiau šių preparatų panaudojimas vis dar kelia didelius iššūkius ūkininkams, trūksta žinių juos panaudojant, susiduriama su techniniais panaudojimo iššūkiais.

Visgi UAB „BELOR”  įmonė tiki, kad neišvengiamai biologiniai preparatai jau netolimoje ateityje taps neatsiejami nuo ūkininkavimo, tačiau manome, kad biologinių ir cheminių pasaulių nereikėtų priešinti, geriau juos suvienyti siekiant maksimalaus ūkininkavimo produktyvumo.

Dėl šios priežasties jau šį sezoną rinkai yra pristatoma nauja mikroorganizmais praturtintų mineralinių trąšų linija. Vienas iš naujųjų produktų – amonio nitratinės trąšos „Azotas B6”, kurios yra praturtintos fosforą ir sierą atpalaiduojančiais, bei kitais efektyvią azoto junginių apytaką dirvožemyje skatinančiais mikroorganizmais. Kartu su amonio nitratinėmis trąšomis įvesti mikroorganizmai užtikrins svarbiausių augimo medžiagų balansą, dirvožemio biologinį aktyvumą, greitesnę augalų vegetaciją ir didesnį derlių.

Naudojimo rekomendacijos:

Siekiant efektyviausio rezultato aktyvuotą amonio salietrą rekomenduojama naudoti iš dirvožemio pasitraukus įšalui.

 

AKTYVUOTAS AMONIO NITRATAS 34.4 %

(Produktas praturtintas mikroorganizmų kompleksu)

 

Parametras

Norma
Bendras azotas (N), % 34,40 min
Magnis (MgO), % 0,25-0,5
Varis (Cu) mg/kg 0,9
Mikrobiologinis priedas, g

(1 tona produkto yra apdorota 100 g mikrobiologiniu priedu, kuriame yra Bacillus spp., Thiobacillus spp., Pseudomonas spp., Pediococcus spp., Alcaligenes spp., Thiobacillus spp. mikroorganizmų)

100
Drėgmė, % 0,3 max
PH 10% vandens tirpalo 5,0 min
Vandens masės dalis, %, ne daugiau nei 1,8
Granuliometrija:

o   Didesnės negu 6 mm, %, ne daugiau nei

o   Nuo 1 mm iki 4 mm, %, ne mažiau nei

o   Nuo 2 mm iki 4 mm, %, ne mažiau nei

o   Mažesnės negu 1 mm, %

 

0
95 min

80 min
3 max

Statinė jėga kg/granulė 0,8 min
Birumas, % 100

 

Atitinka gamintojo išduotą kokybės sertifikatą.

Produkte nėra patogeninių mikroorganizmų.