Ateities žvaigždė

размещено в: Belor naujienos | 0

UAB ,,Belor‘‘ džiaugiasi remdama labdaros ir paramos fondą ,, Ateities žvaigždė‘‘, kuri rūpinasi vaikais augančiais vaikų globos namuose. Mes prisidedame prie jų vykdomų projektų, kurie skirti plėsti vaikų pasaulėžiūrą ir skatina jų integraciją į visuomenę.

2014 metais UAB ,,Belor‘‘ parėmė du šio paramos fondo vykdytus projektus. Vienas iš jų buvo vaikų vasaros poilsio stovykla ,, Būkime kartu‘‘. Stovykla buvo organizuota prie Baltijos Jūros, Šventojoje,  su tikslu pakeisti vaikų aplinką ir leisti jiems pailsėti gamtoje. Šios stovyklos trukmė — 10 dienų, per kurias 20 vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 16 metų buvo supažindinti su sveiko gyvenimo būdu, plėtė savo žinias lankydami Žemaitijos krašto lankytinas vietas, muziejus, bei koncertus, mokėsi geresnio tarpusavio bendravimo ir supratimo.

IMG_0025

Antrasis projektas buvo gruodžio mėnesį organizuota vienos dienos išvyka į Druskininkų vandens parką. Vilniaus Antakalnio vaikų socialinių globos namų auklėtiniai turėjo proga išvykti į Druskininkus, aplankyti kurortinį miestą, susipažinti su miesto lankytinomis vietomis bei pasidžiaugti vandens teikiamais malonumais. Vaikai liko sužavėti tiek pačiais Druskininkais tiek gerus įpūdžius palikusiu vandens parku. O mums smagu, jog galime prisidėti prie vaikų pasaulėžiūros plėtimo bei galimybės vaikus geriau supažindinti su mūsų gražia šalimi bei jos kultūra.

WP_20140117_12_01_47_Pro